Sefer Tarifeleri

MARMARAY İLK VE SON TRENLERİN İSTASYONLARDAN KALKIŞ SAATLERİ

Sayın Yolcularımız, COVID-19 uygulamaları kapsamında Marmaray trenlerimiz Gebze-Halkalı-Gebze arasında “15 dakika” aralıklarla çalışacaktır.

İSTASYONLAR (HALKALI YÖNÜNE)İLK TRENSON TREN
1. Gebze06:0022:15
2. Darıca 06:0322:18
3. Osmangazi  06:0522:20
4. Fatih 06:0822:23
5. Çayırova 06:1022:25
6. Tuzla 05:5822:29
7. İçmeler 06:0122:32
8. Aydıntepe 06:0322:34
9. Güzelyalı 06:0522:36
10. Tersane 06:0722:38
11. Kaynarca 06:1022:41
12.Pendik06:0022:44
13. Yunus  06:0322:47
14. Kartal 06:0622:50
15. Başak06:0922:53
16. Atalar 06:1122:55
17. Cevizli 06:1422:58
18. Maltepe 06:1723:01
19. Süreyya Plajı 06:1923:03
20. İdealtepe 06:2123:05
21. Küçükyalı 06:2323:07
22. Bostancı 06:2623:10
23. Suadiye 06:2823:12
24. Erenköy 06:3123:15
25. Göztepe 06:3423:18
26. Feneryolu 06:3623:20
27. Söğütlüçeşme05:5523:23
28. Ayrılıkçeşmesi 06:0023:28
29. Üsküdar  06:0423:32
30. Sirkeci06:0823:36
31. Yenikapı06:1123:39
32. Kazlıçeşme06:1623:44
33. Zeytinburnu 06:2023:48
34. Yenimahalle 06:1123:51
35. Bakırköy 06:1323:53
36. Ataköy06:1523:55
37. Yeşilyurt 06:1823:58
38. Yeşilköy 06:2000:00
39. Florya Akvaryum 06:2400:04
40. Florya 06:2600:06
41. Küçükçekmece 06:2900:09
42. Mustafa Kemal 06:3200:12
43. Halkalı
İSTASYONLAR (GEBZE YÖNÜNE)İLK TRENSON TREN
1. Halkalı06:0021:56
2. Mustafa Kemal 06:0321:59
3. Küçükçekmece 06:0622:02
4. Florya 06:0922:05
5. Florya Akvaryum 06:1122:07
6. Yeşilköy 06:1422:10
7. Yeşilyurt 06:1622:12
8. Ataköy05:5922:15
9. Bakırköy 06:0122:17
10. Yenimahalle 06:0322:19
11. Zeytinburnu 05:5622:22
12. Kazlıçeşme06:0022:26
13. Yenikapı05:5122:31
14. Sirkeci05:5422:34
15. Üsküdar  05:5822:38
16. Ayrılıkçeşmesi 06:0322:43
17. Söğütlüçeşme05:5622:47
18. Feneryolu 05:5922:50
19. Göztepe 06:0122:52
20. Erenköy 06:0422:55
21. Suadiye 06:0722:58
22. Bostancı 06:0923:00
23. Küçükyalı 06:1123:02
24. İdealtepe 06:1323:04
25. Süreyya Plajı 06:1523:06
26. Maltepe 06:0423:08
27. Cevizli 06:0723:11
28. Atalar 06:1023:14
29. Başak06:1223:16
30. Kartal 06:1523:19
31. Yunus  06:1823:22
32. Pendik06:0523:25
33. Kaynarca 06:0823:28
34. Tersane 06:1123:31
35. Güzelyalı 06:1323:33
36. Aydıntepe 06:1523:35
37. İçmeler 06:1723:37
38. Tuzla 06:2023:40
39. Çayırova 06:2423:44
40. Fatih 06:2723:47
41. Osmangazi  06:3023:50
42. Darıca 06:3323:53
43. Gebze

Fontları Büyüt